Yırtmaçlı Etek Modelleri

Yırtmaçlı Etek Modelleri
Her yaş grubundan bayanın sıklıkla kullandıkları kıyafetler eteklerdir. Etekler hem kadınsı hem de daha şık kombinler için en uygun seçimler oldukları için eteklerde çok fazla model ve çeşit bulunuyor. Hem klasik hem de gündelik etek modelleri arasında yer alan eteklerin birçoğunda yırtmaç detayları bulunuyor. Yırtmaçlı etek modelleri kısa eteklerde şık görünümü, uzun eteklerde hem rahat yürümeyi hem de şıklığı oluşturmak için tercih ediliyor.
Özellikle de kalem eteklerde ve dar kalıplı olan eteklerde yırtmaç detayları olmazsa olmaz oluyor. Dar eteklerle adım atmak zor olduğu için yırtmaçlara ihtiyaç duyulmaktadır. Klasik etek modellerinde hem kısa hem de uzun olan tasarımlarda çoğunlukla yırtmaç bulunuyor. Bu detay etekleri daha şık ve daha kibar göstermektedir. Tesettürlü bayanların tercih ettikleri uzun eteklerde de yırtmaç bulunmaktadır. Hem açık hem de kapalı yırtmaçları bu eteklerde bulabilirsiniz. Kapalı yırtmaçlar bacakların görülmesini engellerken rahat yürümenize de olanak sağlıyor. Abiye kıyafetlerde yer alan yırtmaç detayları hem arka hem de ön kısımda bulunabiliyor.
Abiye yırtmaçlı etek atv canlı modelleri arasında star tv canlı önden yırtmaçlı olan modeller bayanların en çok ilgi gösterdikleri oluyor. Bu etekler hem şık giyinmek istenilen yerler için hem de özel günler için kullanılabilirler. Yırtmaçlı etek modellerinde farklı renk seçenekleri bulunsa da en fazla ilgi gören etekler siyah etek modelleri oluyor. Bu etekler her zaman şık kombinler yapmanızı

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir